Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
30г. начинаещ с куп въпроси
Като гледам какво приключение е било на курса представям си като почнеш стънта  . Иначе успех ти желая
Reply
Всичко с времето си, предполагам разликата в стойката м/у JIANSHE и SUZUKI-то изигра решаваща роля за да се схвана така в бедрата.
To do list :
✅ да се изчетечете форума от кора до корa
✅ да се изкара А категория
✅ да се закупи екипировка
✅ да се закупи машина
Reply
Напазарувах малко днес :

каска Airoh AVIATOR 2.1 XL / бяла с черни елементи /
маска SPY KLUTCH White MX / с две плаки прозрачна и опушена /
яка Acerbis stabilizing collar 2.0

гръб Alpinestars Track Vest

наколенки и налакътници FOX Titan Pro

ръкавици Alpinestars Spartan

Пробвах и няколко варианта шорти, ама не ми бяха особенно удобни, ще продължа с тестовете.

Незнам как ще издържа до вторник/сряда да взема машината.
To do list :
✅ да се закупи машина
Reply
Браво така се започва!
Reply
[Image: ac928000741102fd.png] [Image: 3187d74239851f3a.png]

Денят беше изпълнен с емоции, като се почне с едвам кретащото Рено клио, в което най-ценното е теглича с работеща букса, та се стигне до успешното прибиране в гаража. За съжаление атмосферните условия не бяха благоприятни за каране, но просто си се познавам, ако се бях качил сигурно още щях да въртя 8ки и да съм с пневмония или минингит, при мен положението с адреналиновата зависимост е като в поговорката "Без едно мога, с едно не мога".

Тая някаква надежда утре по-обед, да се проясни времето и да скоча за час-два да разтъркам гуми по плаца, ама да видим.
To do list :
✅ да се закупи машина
Reply
Честито и безаварийно
so what may work for me, may not work for you. http://www.stuntbulgaria.com
Reply
Благодаря Smile .

day 1

[Image: a7e06f73fd382c04.png] [Image: 31ee1bbbdebeee41.png]

От към 12:30 до 16:30 беше първата сесия, всичко премина успешно ( околните, аз и мотора сме непокътнати )   Rolleyes .
Движението се осъществяваше единствено на първа и втора скорост на свободен ход, без навивки. Пробвах баланс изправен на степенките, после същото на събкейджа и двете със задържане на съединителя до спиране и около 2сек успявах да се закрепя преди да се наложи да потегля отново. Сядане на резервоара с краката в страни, същото но със скок от степенките никакви грижи. Към края реших, че е скучно и вдигнах летвата, 50/50 от ляво и от дясно - определено бях доста извън комфортната зона, но се справих макар и с доста смешен кръг от около 6м диаметър. Престраших се и с двата крака да "стъпя" на предния калник - тaзи поза определено ме изправи на нокти, но не е нещо непостижимо в рамките на следващите 2-3 сесии.

Нагледно добрия плац се оказа доооста неравен, наложи се да направя оборка на разни телчета, пвц тръби и камъни почти колкото детски юмрук. Плюса с достъпа обаче си е сериозен и за момента е най-доброто решение. От 3 камери днес нито една не ми се появи в ръцете ... направихме все пак кратко видео с телефона, но не е за пред хора (много нестабилна ръка от страна на оператора + опити за зуум и неадекватност от страна на автоматичният фокус).

За целия ден успях само един път да го изтърва, доста тъпанарски се получи. На 5-6 опит за баланс, както съм в спряло положение си насилих късмета в задържането и се хлопна на дясната си страна, успях да го удържа до някъде та като краен ефект се тупна от около 1-2 педи на ролбара.
To do list :
✅ да се закупи машина
Reply
Охоо щом правиш толкова трикове значи си добре останах с впечатление че не си карал мотор, а ти чак правиш 50/50 на една гума евала
Reply
Две са гумите на асфалта, тренирам баланса още Smile.
To do list :
✅ да се закупи машина
Reply
+A Smile

Полигона мина на един дъх, 30мин градско ми се видяха безкрайни, но ги отметнах без проблем.
В четвъртък живи здрави до КАТ за документа.
To do list :
✅ да се закупи машина
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)